CZ Subaru Klub - Český Subaru Klub - Subaru Forester Klub - Subaru Impreza Klub - Subaru Legacy Klub - Subaru Outback Klub - Subaru STi Klub - Subaru WRX Klub - Czech Subaru Club - Subaru Inzerce - Subaru Srazy - Subaru Forum - Czech Hardcore Subie Guys
Subaru Klub - úvodní stránka

Czech Subaru Club

Subaru Klub - Česká verze Subaru Klub - Anglická verze
Pravidla a podmínky registrace na serveru www.czechsubaruclub.cz !!!

Pro pokračování v registraci je nutno odsouhlasit podmínky:
Webové stránky www.czechsubaruclub.cz nejsou provozovány výrobcem SUBARU. Podporujeme dobré jméno značky a naším cílem je sdružovat její příznivce.

Ochranné známky
Loga SUBARU a názvy modelů použité na těchto stránkách jsou ochrannou známkou společnosti SUBARU.

Ochranné známky dalších subjektů
Na stránkách se mohou vyskytovat loga či názvy podléhající pod ochranné známky jiných subjektů.

Správnost a úplnost informací
Obsah těchto stránek z větší části tvoří její uživatelé. Provozovatelé webu neručí za správnost, nebo úplnost informací.
Ne všechny názory prezentované na těchto webových stránkách jsou totožné s názorem provozovatelů webu www.czechsubaruclub.cz . Rovněž provozovatelé webu www.czechsubaruclub.cz nenesou žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé využitím informací na těchto stránkách prezentovaných.

Odkazy na stránky třetích stran
Webové stránky www.czechsubaruclub.cz mohou obsahovat odkazy na stránky třetích stran, které nejsou spravovány redakcí Czech Subaru Club. Provozovatelé webu www.czechsubaruclub.cz v žádném případě nezodpovídají za obsah, produkty či služby těchto stránek.

Podmínky používání webových stránek www.czechsubaruclub.cz
Czech Subaru Club umožňuje vkládat uživatelům příspěvky v rámci diskusního fóra, chatovaní místnosti, článků, srazů, anket apod. a dále je umožněno vkládání grafických i jiných souborů. Uživatelé jsou plně odpovědní za obsah každého svého příspěvku. Provozovatelé webu www.czechsubaruclub.cz si vyhrazují právo měnit, přemístit či smazat příspěvek, pokud je v rozporu s všeobecně dobrými mravy či zákonem.

Inzerce
Bezplatná rubrika Inzerce na stránkách www.czechsubaruclub.cz není určena pro jakoukoliv výdělečnou činnost a není určena pro firmy, podnikatele a živnostníky. Provozovatelé webu si vyhrazují právo měnit, přemístit či smazat inzát(y), pokud je v rozporu s výše uvedeným.

Ochrana osobních údajů
Použití a zpracování vámi poskytnutých osobních údajů se řídí zákonem č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů. Poskytnutá data slouží pouze k řádnému zpracování a vyřízení vaší registrace a nebudou poskytována jinému subjektu než zpracovateli. Toto se vztahuje pouze na údaje uvedené při registraci, nikoliv na příspěvky uvedené ve veřejných diskuzích, inzerátech apod. umístěných na webových stránkách www.czechsubaruclub.cz

Při porušení některých z těchto podmínek, může provozovatel nebo administrátor znemožnit buď částečný, nebo úplný přístup uživateli k těmto stránkám !!!

.